Naast de imposante Sint Jan in Maastricht beschikt de Protestantse Gemeente Maas-Heuvelland over nog een paar prachtige kerken inclusief extra zaalruimte in Zuid-Limburg. Ook deze intieme kerklocaties kunt u huren! In Vaals, Gulpen en Valkenburg kunnen onze kerken tot uw beschikking zijn voor bijvoorbeeld uw communiefeest, concert, lezing of bruiloft.

Nederlands Hervormde Kerk van Vaals
In Vaals kunt u zowel de kerk als zaalruimte in de pastorie tegenover de kerk huren. De grote en kleine zaal met keuken worden regelmatig voor verjaardagen, communiefeesten en bruiloften afgehuurd, maar is ook zeer geschikt voor concerten en lezingen.
Maximum 125 man.
Contact: dhr. Reyk van Veen, tel. 043-3066570
Adres: Kerkstraat 47, Vaals

Toeristenkerk Gulpen
Naast de kerkzaal beschikt deze kerk ook over aangrenzende zaalruimte die gehuurd kan worden.
Geschikt voor: concerten, lezingen, voorstellingen.
Maximum 300 man.
Contact: Reyk van Veen, tel. 043-3066570
Adres: Rosstraat 5, Gulpen
zie ook www.toeristenkerkgulpen.nl

kerkgulpen1 kerkgulpen02

Kloosterkerk Valkenburg
Geschikt voor: concerten, tentoonstellingen, voordrachten.
Maximum 100 man
Contact: Bernard Katerberg, tel. 06-53375408
Adres: Oosterweg 1, Valkenburg

kerkvalkenburg kerkvalkenburg2