Naast de imposante Sint Jan in Maastricht beschikt de Protestantse Gemeente Maas-Heuvelland over nog een paar prachtige kerken inclusief extra zaalruimte in Zuid-Limburg. Ook deze intieme kerklocaties kunt u huren! In Vaals en Valkenburg kunnen onze kerken tot uw beschikking zijn voor bijvoorbeeld uw communiefeest, concert, lezing of bruiloft.

Nederlands Hervormde Kerk van Vaals
In Vaals kunt u zowel de kerk als zaalruimte in de pastorie tegenover de kerk huren. De grote en kleine zaal met keuken worden regelmatig voor verjaardagen, communiefeesten en bruiloften afgehuurd, maar is ook zeer geschikt voor concerten en lezingen.
Maximum 125 man.
Contact: dhr. Reyk van Veen, tel. 043-3066570
Adres: Kerkstraat 47, Vaals

Kloosterkerk Valkenburg
Geschikt voor: concerten, tentoonstellingen, voordrachten.
Maximum 100 man
Contact: Lianne Schuuring, 06-48073884, verhuur@maasheuvelland.nl 
Adres: Oosterweg 1, Valkenburg

kerkvalkenburg kerkvalkenburg2